Julio Iglesias
Spaanse superster komt naar Heineken Music Hall.
Vrijdag 19 mei geeft Julio Iglesias, de best verkopende Spaanse artiest ooit, een concert in de Heineken Music Hall. De voorverkoop voor dit concert dat onderdeel uitmaakt van zijn 2014 World Tour start vrijdag aanstaande om 14.00 uur.
Julio Iglesias startte zijn zangcarrière in 1968 met het winnen van het Benidorm International Song Festival . In 1972 brak hij ook in Nederland door met ‘Un canto a Galicia’. Hiermee scoorde hij meteen de hit van het jaar in de de Top 40 jaarlijst. Ook in de daaropvolgende jaren stond Iglesias regelmatig in de hitparade met onder meer ‘Quiereme Mucho’, ‘Milonga Sentimental’ en ‘To All the Girls I’ve Loved Before’.
Inmiddels heeft hij wereldwijd 80 albums uitgebracht waarvan er meer dan 300 miljoen exemplaren zijn verkocht. Daarmee is hij de bestverkopende Latin artiest ooit. In zijn 45-jarige carrière ontving Iglesias 2600 platina en gouden platen. Hij gaf meer dan 5000 concerten in 600 steden over de gehele wereld. Meer dan 60 miljoen mensen zagen hem live optreden.
Julio Iglesias 2014 World Tour
Vrijdag 19 mei
Heineken Music Hall – Amsterdam
Entree: € 69, € 79, € 89, € 99 (excl. servicekosten)
Aanvang: 20.00 uur
Kaartverkoop start aanstaande vrijdag om 14.00 uur via: http://www.livenation.nl/, http://www.ticketmaster.nl/ en 0900 – 300 1250 (45 cpm).
Recente reacties