Red Hot Chili Peppers

DATA WERELDWIJDE STADIONTOUR 2022 BEKENDGEMAAKT.

De 32-daagse wereldtournee begint op 4 juni in Estadio La Cartuja in Sevilla, Spanje en reist verder met concerten in Londen, Parijs, Dublin, Los Angeles, Chicago, New York en nog vele andere steden voordat ze op 18 september afsluiten in Arlington in de Globe Life Field. De tour wordt geproduceerd door Live Nation.

De 2022 world tour staat in het teken van de terugkeer van gitarist en allround muzikant John Frusciante en hun allereerste stadiontour in de Verenigde Staten. Red Hot Chili Peppers speelt tijdens deze tour, naast al hun grote hits, nieuwe nummers van het nog uit te komen album.

Vrijdag 10 juni Goffertpark Nijmegen

TICKETS: De kaartverkoop start vrijdag 15 oktober om 10.00 uur via RedHotChiliPeppers.com. Alle rangen en prijzen gaan tegelijk in verkoop.

PRESALE: De Amerikaanse Red Hot Chili Peppers fan presale gaat zaterdag 9 oktober van start om 10.00 uur lokale tijd en op woensdag 13 oktober 10.00 uur gaat de Europese fan presale van start via RedHotChiliPeppers.com.

American Express® kaarthouders kunnen voor de start van de reguliere kaartverkoop al kaarten kopen in de American Express presale. In de Verenigde Staten begint deze presale op vrijdag 8 oktober 10.00 uur tot donderdagavond 14 oktober 22.00 uur. In Nederland, Spanje en Frankrijk kunnen kaarthouders vanaf maandagochtend 11 oktober 10.00 uur tot donderdagavond 14 oktober 22.00 uur kaarten kopen in de speciale presale. American Express® kaarthouders in het Verenigd Koninkrijk hebben vanaf de reguliere kaartverkoop toegang tot speciaal gereserveerde kaarten voor de shows in Londen, Manchester, en Glasgow.

@Mojo Concerts

Photo Valeska Thomas

RED HOT CHILI PEPPERS 2022 WORLD TOUR DATES:

Europe
Sat Jun 04 – Seville, Spain – Estadio La Cartuja De Sevilla=    
Tue Jun 07 – Barcelona, Spain – Estadi Olimpic=
Fri Jun 10 – Nijmegen, Netherlands – Goffertpark=   
Wed Jun 15 – Budapest, Hungary – Puskas Stadium=
Sat Jun 18 – Firenze, Italy – Firenze Rocks (festival date)
Wed Jun 22 – Manchester, UK – Emirates Old Trafford=
Sat Jun 25 – London, UK – London Stadium~
Wed Jun 29 – Dublin, Ireland – Marlay Park~
Fri Jul 01 – Glasgow, UK – Bellahouston Park~
Sun Jul 03 – Leuven, Belgium – Rock Werchter (festival date)
Tue Jul 05 – Cologne, Germany – RheinEnergieStadium=
Fri Jul 08 – Paris, France – Stade de France~
Tue Jul 12 – Hamburg, Germany – Volksparkstadion=

North America
Sat Jul 23 – Denver, CO – Empower Field at Mile High*
Wed Jul 27 – San Diego, CA – Petco Park*
Fri Jul 29 – Santa Clara, CA – Levi’s Stadium+
Sun Jul 31 – Los Angeles, CA – SoFi Stadium+
Wed Aug 03 – Seattle, WA – T-Mobile Park^
Sat Aug 06 – Las Vegas, NV – Allegiant Stadium^^
Wed Aug 10 – Atlanta, GA – Truist Park^
Fri Aug 12 – Nashville, TN – Nissan Stadium^
Sun Aug 14 – Detroit, MI – Comerica Park^
Wed Aug 17 – E. Rutherford, NJ – Metlife Stadium^
Fri Aug 19 – Chicago, IL – Soldier Field^
Sun Aug 21 – Toronto, ON – Rogers Centre^
Tue Aug 30 – Miami, FL – Hard Rock Stadium^
Thu Sep 01 – Charlotte, NC – Bank of America Stadium^
Sat Sep 03 – Philadelphia, PA – Citizens Bank Park^
Thu Sep 08 – Washington, DC – Nationals Park^
Sat Sep 10 – Boston, MA – Fenway Park# (on sale date TBA)
Thu Sep 15 – Orlando, FL – Camping World Stadium^
Sun Sep 18 – Arlington, TX – Globe Life Field^

=with special guests A$AP Rocky and Thundercat
~with special guests Anderson .Paak & The Free Nationals and Thundercat

*with special guests HAIM and Thundercat
+with special guests Beck and Thundercat
^with special guests The Strokes and Thundercat
^^with special guests The Strokes and King Princess
#with special guests St. Vincent and Thundercat

Red Hot Chili Peppers zijn een begrip en gaan al jaren mee. Nog niet eerder zijn ze zo blij en opgewonden geweest, barstensvol energie en toewijding als over de aankomende tour. Ze willen beslist niet teren op eerdere onderscheidingen en eerder succes. Het is hun missie om de beste show ooit neer te zetten.