Suzan & Freek
Populaire duo geeft concert in Patronaat Haarlem.
Op 9 maart gaven Suzan & Freek een optreden in Patronaat. Het ging om de verplaatste show van 11 december 2021. Het voorprogramma gisteren werd verzorgd door singer-songwriter Meau.
Het achterhoekse duo Suzan & Freek ontmoet elkaar op de middelbare school waar de gedeelde liefde voor muziek uiteindelijk uitmondt in de liefde voor elkaar. Hoewel de carrière van Suzan & Freek voor velen ogenschijnlijk uit het niets lijkt ontstaan, timmeren ze al lang aan de weg. Muziek is in eerste instantie een hobby.
Onder de noemer ‘De Minuut’ posten zij filmpjes op Facebook, waarin eigen versies van bekende hits worden gespeeld. Dat slaat enorm aan en er ontstaat een fanbasis. De grootste kracht blijkt de manier waarop Suzan & Freek liedjes herkenbaar houden, maar ondertussen volledig naar hun eigen hand zetten. Voor ze het weten doen ze een uitverkochte clubtour tot aan de Randstad aan toe en is hun ster rijzende, zonder dat ze nog eigen materiaal hebben.
Debuutsingle Als Het Avond Is verandert alles. Het eerste ‘eigen’ nummer nestelt zich langzaam maar zeker in de harten van de luisteraars, stijgt naar de nummer 1 positie in de Top 40 en is inmiddels een ware Nederpopklassieker. Het nummer krijgt een plek bij de acht langst genoteerde Nederlandstalige hits die ooit in de Top 40 hebben gestaan. Opvolger ‘Blauwe Dag’ wordt eveneens een enorme hit en is in zowel Nederland als België goed voor een top 5-notering.
Meau
[fotocredit Harold Versteeg | PhotoFresh.nl]
Recente reacties